Головна » Новини » Нагородження переможців обласного конкурсу «Олімпійський куточок» розпочалося з Квасилова

 
 

Нагородження переможців обласного конкурсу «Олімпійський куточок» розпочалося з Квасилова

 

Анонс подій

  1. 1
    Лип

    1. “Липень-серпень. Олімпійське літо”

Фотогалерея

Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненської районної ради (Квасилівський НВК “школа-ліцей”)нещодавно став переможцем у конкурсі «Олімпійський куточок», що проходив на Рівненщині. За традицією, його організатори – комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради спільно з Рівненське обласне відділення НОК України, завітали у смт Квасилів, щоб вручити заслужені нагороди та подарунки.

Відзначення переможців за традицією включало спортивну програму. Вона розпочалась із спільної розминки, а продовжилась фестивалем здорового способу життя, до якого увійшли оновлені спортивні естафети. Ще напередодні діти сформували 5 команд по 10 учасників та підібрали їм влучні назви. Для перемоги кожній потрібно було продемонструвати як вправність у навичках володіння різноманітним спортивним інвентарем, так і вміння працювати швидко та злагоджено, чітко дотримуючись умов естафет.
Боротьба була напруженою і впертою. Перемогу, із відривом лише в один бал, здобула команда справжніх козачат «Шабля», другу і третю сходинку посіли «Чемпіони» та «Орлята».
Всі команди отримали нагороди від організаторів, а школі за перемогу у конкурсі «Олімпійський куточок» вручено кубок, диплом та подарунки від Відділення НОК України в Рівненській області.

На изображении может находиться: 3 человека, баскетбольная площадка и в помещении
На изображении может находиться: 2 человека, баскетбольная площадка
На изображении может находиться: 2 человека, люди занимаются спортом, баскетбольная площадка и обувь
На изображении может находиться: один или несколько человек, люди занимаются спортом, баскетбольная площадка и обувь

 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному