Головна » Новини » Найспортивніші підліткові клуби – на Здолбунівщині

 
 

Найспортивніші підліткові клуби – на Здолбунівщині

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

У Рівному пройшов весняний обласний спортивний фестиваль серед підліткових клубів, що діють за місцем проживання. Його традиційно двічі на рік проводить комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів для молоді «Здорова молодь – здорова нація».

 

 

 

Організатори поєднали елементи різних видів спорту та рухової активності таким чином, щоб надати дітям з різним рівнем фізичної підготовки можливість виявити свої здібності і бути конкурентно-спроможними у спортивному протистоянні на дистанціях естафет. Адже частина клубів, що беруть участь у фестивалі, не мають спортивної спрямованості, а об’єднують підлітків на основі інших інтересів і захоплень.

Взяти участь у змаганнях виявили бажання 10 команд з різних куточків Рівненщини. На урочистому відкриті фестивалю його учасників привітав директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, голова Відділення Національного олімпійського комітету у Рівненській області Микола Петренчук. Він побажав дітям спортивного завзяття та удачі, веселих і успішних стартів.

 

 

 

Впродовж кількох годин у спортивному залі комунального закладу «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», де проходили змагання, панувала атмосфера суперництва.  Учасники демонстрували свою згуртованість та злагодженість у 5 командних естафетах та пройшли випробування  інтелектуальним завданням «Спорт у цифрах».

 

 

 

В ході запеклої та безкомпромісної боротьби перемогу здобула команда підліткового клубу «Фаворит» відділу у справах молоді та спорту Здолбунівської РДА (тренер – Ю.Гриценко). Лише один бал став вирішальним для команди «Козак» з м. Вараш (тренер – С. Пашко), що посіла друге місце. А «бронзу» змогли  вибороти  школярі, котрі представляли команду«Олімп» відділу у справах молоді та спорту Здолбунівської РДА (тренер – Ю. Махлюк).

Переможцям та призерам дісталися дипломи, кубки та медалі від КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх», а всім учасникам – сувеніри від Відділення НОК України у Рівненській області, багато позитивних емоцій, радості та посмішок, котрі приносить спорт.


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному