Головна » Новини » #OlympicLab у «Лізі чемпіонів»

 
 

#OlympicLab у «Лізі чемпіонів»

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Наші спонсори

#OlympicLab у «Лізі чемпіонів»
Вже п’ятий рік поспіль в усіх регіонах нашої держави реалізується Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід серед дітей та молоді #OlympicLab, завдяки якому, відбувається знайомство з провідними спортсменами держави, олімпійцями, поширюються олімпійські цінності, правила здорового харчування, доноситься інформація про те, як будувати кар’єру, дотримуватися гендерної рівності та багато іншого.
Організатором заходу на Рівненщині є Відділення НОК в Рівненській області за підтримки КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Здійснення всіх заходів проєкту зараз відбувається з урахуванням вимог епідеміологічної ситуації та з дотриманням умов карантину.
Цими днями вихованці Рівненського НВК «Колегіум» завітали в бійцівський клуб «Ліга чемпіонів» та мали унікальну можливість поспілкуватися з майстром спорту України міжнародного класу з кікбоксингу, володарем поясу світу з кікбоксингу та золотої медалі з марафону бойових мистецтв, чемпіоном світу з кікбоксингу 2009 та 2010 роки, володарем кубку світу у 2017 році, суддею міжнародної категорії Романом Кролем. Темою заходу став один з модулів #OlympicLab – «Основи розвитку бізнесу та кар’єри».
- Щоб стати успішною людиною в житті, звичайно потрібно докласти багато зусиль та завжди ставити перед собою певну мету. Заняття спортом та здоровий спосіб життя – вже гарна перспектива майбутніх досягнень та успіху,- розпочав свою розповідь відомий спортсмен.
Під час зустрічі учасники мали можливість не тільки дізнатись про те, як себе реалізовують спортсмени, що завершили свою спортивну кар’єру, отримати відповіді на всі свої запитання, але й бути присутніми на майстер-класі від відомого кікбоксера, його колег та вихованців. Улюбленою частиною подібних заходів у дітей вже стала вікторина на спортивну тематику, де кожен з учасників міг продемонструвати свої знання та отримати нагороди від організаторів.
На завершення всі учасники зробили спільне фото та отримали на згадку олімпійські сувеніри.
 

 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному