Головна » Новини » OlympicLab завітав в Демидівку.

 
 

OlympicLab завітав в Демидівку.

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

OlympicLab завітав в Демидівку.
Відділення НОК України в Рівненській області, за підтримки закладів «Спорт для всіх» області продовжує реалізовувати проєкт #OlympicLab за участю провідних спортсменів краю, звичайно, з дотриманням всіх карантинних вимог. Зокрема, для учнів Демидівського ліцею було організовано черговий модуль «Чат з чемпіонами та навички лідерства» зазначеного проєкту за участю майстра спорту України з веслування на байдарках і каное, багаторазового чемпіона України, учасника чемпіонатів Європи та світу а також чемпіона світу з веслування на човнах «Дракон» Богдана Кучмея.
Заступниця директора КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, членкиня РОВ НОК України Руслана Найко представила титулованого спортсмена та розповіла учасникам про проєкт #OlympicLab. До спілкування доєднався і керівник центру «Спорт для всіх» Демидівської ОТГ Володимир Колесник. Їх виступи продовжив Богдан Кучмей, який також дав відповідь і на численні питання дітей.
Потім організатори заходу запросили учасників взяти участь в цікавій «Олімпійській вікторині», переможців якої відзначали призами НОК України.
Завершився захід розминкою, за участю відомого спортсмена, спортивними конкурсами, спільним фото на згадку та врученням брендованих сувенірів НОК України всім учасникам.

 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному