Головна » Новини » #OlympicLab знову в Рівному

 
 

#OlympicLab знову в Рівному

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

#OlympicLab знову в Рівному

Протягом поточного року по всій Україні за ініціативи Національного олімпійського комітету України і підтримки Міжнародного Олімпійського Комітету реалізується проект Молодого посла України на ІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх Віри Передерій – #OlympicLab.

В Рівному черговий захід відбувся в приміщенні ЗОШ №16, куди до місцевих школярів завітав майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, 42-разовий чемпіон України, учасник  XXVII літніх Олімпійських ігор в Сіднеї (2000 р.), а нині директор комунального закладу «Обласна школа вищої спортивної майстерності» Рівненської обласної ради Леонід Камлочук.

Захід розпочався зі слів голови Відділення НОК України в Рівненській області Миколи Петренчука, котрий привітав школярів та гостей з можливістю стати частиною нового проекту НОК України і вручив у подарунок комплект книг на спортивну тематику для шкільної бібліотеки.

В ході знайомства олімпійця з дітьми він розповів їм про своє життя, злети і падіння, поділився досвідом виступів на змаганнях найвищого рівня і продемонстрував частину своїх нагород, отриманих за роки у спорті. Однак, спортсмен зауважив, що серед них нажаль немає олімпійського золота, котре можливо в майбутньому здобуде хтось з присутніх школярів.

В модулі «Історія олімпійського руху» проекту #OlympicLab Леонід Камлочук познайомив дітей з олімпійським рухом, його цінностями і історією. Діти з величезним задоволенням слухали гостя, задавали питання і детально розглядали всій його нагороди, сподіваючись одного дня також досягти подібних висот. За цікавим і дружнім діалогом швидко проминули 45 хвилин уроку, тому дітям потрібно було повертатися до навчання. На завершення вони отримали сувеніри з символікою #OlympicLab та зробили спільне фото з гостем і подякували йому за цікаву розповідь й можливість трішки наблизитися до світу великого спорту.

 


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному