Головна » Новини » Перші ISF World Cool Games в Україні!

 
 

Перші ISF World Cool Games в Україні!

 

Анонс подій

  1. 1
    Лип

    1. “Липень-серпень. Олімпійське літо”

Фотогалерея

З 10 до 14 жовтня 2019 року, тиждень, повний спорту і культури, пройде у Києві. Участь у цьому заході братимуть  школярі з 10 країн світу: Азербайджану, Білорусі, Грузії, Казахстану, Китаю, Молдови, Польщі, Франції, Хорватії і України!

Програма насичена як спортивними заходами, так і освітньою частиною.

Рівняни уже були переможцями перших Всеукраїнських змагань Cool Games та учасниками перших історичних для України ігор школярів, ISF Educationale Games, які відбулися у Греції. А вже зовсім скоро братимуть участь у нових змагань ISF World Cool Games. Представлятимуть Україну на цих іграх учні Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» Рівненської міської ради під керівництвом вчителя фізичної культури Олега Левенця у складі 8 учасників: Дишкант Олександра, Дмитрук Євгеній, Цегельник Тетяна, Никитюк Станіслав, Дячук Софія,  Солодчук Анатолій, Карачун Вікторія та  Дзюра Роман.

Мета «Cool Games» – зацікавити дітей до фізичної активності, впровадити нові підходи до проведення уроків фізкультури. Особливістю «Cool Games» є те, що вони не потребують спеціальної підготовки учасників. А одна з головних цілей – започаткувати новий формат проведення уроків фізичної культури, зробити їх яскравими та привабливими для молоді.

Організаторами спортивного проекту виступили Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України та Українська федерація учнівського спорту.

Побажати успішного виступу учнівській збірні України на перших ISF World Cool Games завітали: директор Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» Петро Куделя,  виконавчий директор Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області Іван Власик та депутат Рівненської обласної ради Володимир Валявка. Окрім побажань вдалих виступів, кожен з гостей передав  сувенірну атрибутику для вручення делегаціям з інших країн.

Адміністрація закладу висловила подяку депутатам Верховної ради України 9-го скликання Роману Іванісову та Олександру Салійчуку за сприяння у підготовці учнів колегіуму до змагань та придбанні нестандартного спортивного обладнання.

 

Також прозвучали слова вдячності управлінню освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації за сприяння у проведені навчально-тренувальних зборів, управлінню культури і туризму Рівненського міськвиконкому та туристично-інформаційному центру м. Рівного за надану туристичну літературу.

 

 


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному