Головна » Новини » «Перший старт» клеванських дошкільнят. 20.03.2019

 
 

«Перший старт» клеванських дошкільнят. 20.03.2019

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

«Перший старт» клеванських дошкільнят. 20.03.2019

Продовжується нагородження переможців конкурсу «Зимова фортеця», що проходив у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима» в дошкільних навчальних закладах Рівненської області.

 

 

Цього разу працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради завітали в Клеванський ДНЗ №1. Нагадаємо, що саме цей дитячий заклад посів друге місце. Тут було збудовано одну з найдовших фортець області – протяжністю 85 метрів. До її спорудження долучилось більшість дітей садочка, працівники закладу і батьки вихованців.

 

 

Вже традиційно, перед  врученням нагород  проходить спортивне свято під назвою «Перший старт». Чотири команди дошкільнят з позитивними емоціями і чудовим настроєм змагались у вправності влучно кидати кільця та м’ячики, швидко пролазити крізь тунелі та вміло вести фітбольні м’ячі.

 

 

За підсумками змагань перемогу здобула команда «Райдуга», а друге та третє місця –  «Силачі» та «Усмішка». Переможці та призери отримали заслужені відзнаки від організаторів свята.

 

 

Не залишився без нагород і сам заклад. За здобуте друге місце в обласному конкурсі «Зимова фортеця» гості вручили переможцям кубок, диплом та призи від Відділення НОК України в Рівненській області.


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному