Головна » Новини » Підведено підсумки фестивалю «Козацькі розваги»

 
 

Підведено підсумки фестивалю «Козацькі розваги»

 

Анонс подій

  1. 1
    Лип

    1. “Липень-серпень. Олімпійське літо”

Фотогалерея

Всеукраїнський фестиваль «Козацькі розваги», що протягом червня проходив у Рівненській області, підводить підсумки та визначає переможців. Програма фестивалю включала культурно-розважальну та спортивну частини, конкурси, показові виступи, організацію різноманітних активностей, спрямованих на пропаганду здорового способу життя та популяризацію національних видів спорту.
Загальне керівництво у його проведенні здійснювало управління освіти і науки облдержадміністрації, управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації та комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.
Переможці та призери серед міст, районів області, ОТГ визначались за найбільшою кількість учасників у відсотковому відношенні до усіх жителів населеного пункту. Цьогоріч до спортивних активностей долучилось понад 2000 учасників, а трійка лідерів сформувалась у такому складі:
І місце – м. Рівне;
ІІ місце – м. Дубно;
ІІІ місце – Демидівський район.
Вітаємо переможців!


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному