Головна » Новини » «Розминка від чемпіона» продовжує крокувати Рівненщиною

 
 

«Розминка від чемпіона» продовжує крокувати Рівненщиною

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

«Розминка від чемпіона» продовжує крокувати Рівненщиною

 

Близько двох десятків шкіл протягом поточного навчального року приймуть в себе  спортивно-масовий захід «Розминка від чемпіона». Черговим місцем, в якому була проведена чемпіонська розминка, стала Маловербчанська ЗОШ І-ІІ ступенів, що в Сарненському районі.

 

Можливість долучитися до такого заходу стала справжнім святом для місцевої малечі і педагогічного складу школи. Тут проводиться дуже активна робота з підростаючим поколінням з приводу пропагування здорового способу життя і залучення їх до різних форм активного дозвілля.

 

 

Захід розпочався з нагородження переможців конкурсу малюнка на спортивну тематику, у якому брали участь місцеві вихованці. Діти, що посіли призові місця були відзначені призами від Відділення НОК України в Рівненській області.

 

Цього разу зустріч з дітьми провів їх земляк, майстер спорту України з гирьового спорту, чемпіон України, срібний призер чемпіонату світу Іван Макаренко. На спортсмена тут дуже очікували, тому відразу по приїзду наймолодші учасники заходу ледве познайомившись з гостем, засипали його запитаннями про спортивне життя, участь у змаганнях і підготовку до них. Атлет розповів трішки про себе, свої спортивні досягнення і інвентар з яким тренується. 16 і 24 кілограмові гирі для дітей здалися не підйомними, але спортсмен без особливих зусиль вправляється з ними.

 

 

Коротко ознайомивши дітей з перевагами і труднощами такого виду спорту, розповівши їм про правила виконання вправ і  техніку безпеки, Іван Григорович провів для учасників розминку, коментуючи кожен рух і наголошуючи на необхідності ретельного розігріву м’язів перед кожним тренуванням. За його словами, це дуже важливий етап у тренуваннях, який вберігає від можливих травм.

 

Після чого відбувся короткий майстер-клас від атлета. Діти так надихнулися побаченим, що й самі спробували повторити вправи, однак це виявилося напрочуд складно. Після декількох хвилин практики у гирьовому спорті, школярі продовжили спілкування зі спортсменом, випитуючи в нього буквально все. Їх цікавило чому він обрав такий вид спорту? Скільки потрібно тренуватися на тиждень? Де можна відвідати секцію з гирьового спорту? Та багато іншого. Особливо всіх вразив особистий рекорд атлета, який становить 153 поштовхи від грудей двома 24 кілограмовими гирями протягом 10 хвилин.

 

 

Завершився захід роздачею автографів і спільною фотосесією дітей зі спортсменом. Більшість з них хотіли зробити і особисте фото з іменитим гостем.

 

Наступною естафету «Розминки від чемпіона» підхопить Рокитнівщина.


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному