Головна » Новини » “Розминку від чемпіона” для сільських школярів провів чемпіон України з бойового самбо

 
 

“Розминку від чемпіона” для сільських школярів провів чемпіон України з бойового самбо

 

Анонс подій

  1. 1
    Лип

    1. “Липень-серпень. Олімпійське літо”

Фотогалерея

 

 Після тривалої перерви участь в обласному спортивно-масовому заході «Розминка від чемпіона» відновив Майстер спорту України міжнародного класу з бойового самбо, чемпіон України, призер чемпіонатів Європи та світу Вадим Бурчак. 2 грудня 2015 року він завітав на урок фізкультури до школярів села Морозівка Корецького району.

  Сам спортсмен ще перебуває під враженнями від участі у чемпіонаті світу з бойового самбо, що проходив нещодавно у Касабланці (Марокко). Тут він виборов бронзову медаль у ваговій категорії до 74 кілограмів. Тож, Вадим мав чим поділитися з дітьми. Хоча й крім цього у двадцятирічного студента Національного університету водного господарства та природокористування є чимало вагомих спортивних досягнень, про що свідчать численні нагороди.

   Розповіді Вадима про його заняття бойовим самбо учні слухали з неабияким інтересом. Молодші школярі не приховували свого захоплення, роздивляючись та приміряючи медалі спортсмена. Старшокласники дивилися на нього зі стриманою заздрістю. Адже цей хлопець мало чим вирізняється серед них, а вже має стільки здобутків. Проте, спільну мову вони знайшлишвидко. Вадим охоче відповідав на численні запитання учнів. А найбільш активним учасникам фізкультурно-спортивного життя школи він вручив призи від Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області зі своїми автографами.

  З учнями, у яких за розкладом був урок фізкультури, спортсмен провів інтенсивну розминку. Потім йому довелося ще довго роздавати автографи та фотографуватися з школярами та їх педагогами.


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному