Головна » Новини » «Рух заради здоров’я» в Мирогощі

 
 

«Рух заради здоров’я» в Мирогощі

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

На Рівненщині триває спартакіада у підвідомчих установах департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації «Рух заради здоров’я», котра цього разу завітала до комунального закладу «Мирогощанський дитячий будинок-інтернат» Рівненської обласної ради.
Підопічними цього закладу здебільшого є інваліди дитинства з вродженими вадами розвитку, котрі залишаються тут навіть коли перестають бути дітьми. Більшість з них вже раніше залучалися до заходів, які проводили комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Відділення НОК України в Рівненській області, тому з неабиякою радістю зустріли гостей.
Перед початком змагань, з вітальним словом перед підопічними виступили організатори змагань. Гості побажали всім присутнім міцного здоров’я, спортивного азарту та успіхів.
Учасникам була запропонована оновлена програма естафет, в ході якої вони наввипередки бігали вправляючись з різноманітним спортивним інвентарем.
Після завершення заходу, всі учасники були нагородженні дипломами Відділення НОК України в Рівненській області та солодкими подарунками від керівництва комунального закладу «Мирогощанський дитячий будинок-інтернат» Рівненської обласної ради.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, обувь и на улице
На данном изображении может находиться: дерево и на улице
На данном изображении может находиться: один или несколько человек, обувь и на улице
На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди занимаются спортом, баскетбольная площадка, дерево и на улице

11


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному