Головна » Новини » Щороку, у перший день літа, в Україні відзначають Міжнародний день захисту дітей

 
 

Щороку, у перший день літа, в Україні відзначають Міжнародний день захисту дітей

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Щороку, у перший день літа, в Україні відзначають Міжнародний день захисту дітей. Рівненщина також завжди активно долучається до проведення цього свята.
Однак, через пандемію коронавірусу, про відновлення проведення заходів із залученням великої кількості дітей говорити ще рано.
Тому, цьогоріч комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки

Рівненське обласне відділення НОК України

запропонували новий формат спортивного свята до Міжнародного дня захисту дітей.

Батькам, використовуючи всю свою креативність, необхідно було зняти відео, де діти виконують їх завдання з рухової активності. Переможці визначались шляхом голосування у події «Веселі старти», створеної у Фейсбуці на сторінці«Спорт для всіх Рівненщини»
(

https://www.facebook.com/events/1135629123464672/

).

Слід відзначити, що конкуренція було досить високою! Адже організаторам надійшло понад 60 відеороликів з різних куточків Рівненщини, де юні спортсмени, віком до 6 років, виконували найрізноманітніші фізичні вправи, проводили тренування, долали етапи естафет та конкурсів. А до визначення переможця шляхом вподобань відео залучено аудиторію з понад 15 тисяч вболівальників!
Отож, за підсумками проведення Конкурсу, перше місце здобув Ростислав Рущак з міста Рівне (448 вподобань). Друге місце посів Данило Бейлах з міста Рівне (396 вподобань). Бронзова нагорода дісталася Артему Бульботці з Володимирецького району (221 вподобання).
Всі вони будуть нагороджені медалями, дипломами і призами від організаторів.
Вітаємо переможців та всіх учасників! Адже проведення часу в колі сім’ї, рухова активність, спілкування та, як підсумок, гарні спогади й досвід – головна нагорода для кожного.
 

 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному