Головна » Новини » Селфі із чемпіоном у Студянському ліцеї Смизької ОТГ

 
 

Селфі із чемпіоном у Студянському ліцеї Смизької ОТГ

 

Анонс подій

  1. 1
    Лип

    1. “Липень-серпень. Олімпійське літо”

Фотогалерея

Спортивно-масовий захід «Розминка від чемпіона» триває на Рівненщині. Цього разу його організатори – працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, завітали в с. Студянка, Смизької ОТГ. Вже не вперше, не дивлячись на свою зайнятість, до розминки долучився багаторазовий переможець та призер всеукраїнських і міжнародних змагань, майстер спорту України з веслування на байдарках і каное Богдан Кучмей.

За хорошою традицією, в навчальних закладах, які беруть участь в «Розминці від чемпіона», напередодні проводиться конкурс малюнка на спортивну тематику. Винятком не став і Студянський ліцей. Серед великої кількості робіт було відібрано найкращі три та нагороджено авторів призами від Рівненське обласне відділення НОК України.
Далі, досвідчений спортсмен розповів дітям багато цікавого про веслування на байдарках і каное, особливості тренувань, свою участь у різноманітних змаганнях.
- Веслування – спорт для сильних, витривалих і технічних атлетів. Для отримання хорошого результату потрібно тренуватися з дитинства і протягом всього життя, – наголосив Богдан.
Звісно, що дітей зацікавив цей вид спорту. Після тривалого діалогу між спортсменом і школярами настав час практичної частини зустрічі – розминки. Саме цей етап в підготовці до тренувань, за його словами, є одним з найважливіших. Адже, якісна розминка дозволяє привести м`язи і суглоби в відповідний стан та уникнути травм.
На завершення діти мали можливість поспілкуватися з спортсменом особисто, зробити селфі і отримати автографи.

На изображении может находиться: 23 человека, люди стоят, обувь и в помещении
На изображении может находиться: 1 человек, стоит
На изображении может находиться: 1 человек, баскетбольная площадка, ребенок и в помещении
На изображении может находиться: 5 человек

 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному