Головна » Новини » Спортивне свято у Довгошиях

 
 

Спортивне свято у Довгошиях

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Триває відзначення громад, які здобули перемоги у фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходах, що відбулися нещодавно на Рівненщині.
Працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради завітали у Довгошиївський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Млинівської селищної ради Рівненської області Довгошиївський НВК, щоб привітати із здобутим ІІІ місцем серед ЗНЗ І-ІІІ ступенів у конкурсі «Олімпійський куточок», вручити заслужені нагороди та призи від Відділення НОК України в Рівненській області, а також провести серед місцевих школярів фестиваль здорового способу життя.
До участі у естафетах фестивалю долучилося шість команд. На кожному новому старті дітей очікували цікаві завдання та різноманітний спортивний інвентар, використовуючи який, потрібно було якомога швидше подолати певну дистанцію і передати естафету наступному учаснику. Впродовж змагань кожна команда демонструвала свою вправність та спритність, щоб якнайшвидше виконати завдання.
На завершення, переможець, а ним стала команда «Альпіністи», та призери фестивалю були нагороджені дипломами комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами від Рівненське обласне відділення НОК України.
Окрім того, користуючись нагодою, кубки, дипломи та призи вручені голові Млинівської ОТГ Дмитру Левицькому. Адже, очолювана ним громада Млинівська Об‘єднана Громада виборола друге місце у Всеукраїнському фестивалі з нагоди Дня української армії та перше місце у соціальній кампанії «Не лінуйся! Рухайся!», що проходили на Рівненщині.
Вітаємо всіх переможців!
На изображении может находиться: 10 человек, люди сидят, баскетбольная площадка и в помещении
На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и в помещении
На изображении может находиться: один или несколько человек, баскетбольная площадка и обувь
На изображении может находиться: один или несколько человек, люди занимаются спортом и баскетбольная площадка

 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному