Головна » Новини » Срібні нагороди вибороли рівненські козаки

 
 

Срібні нагороди вибороли рівненські козаки

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Історія України пронизана легендами про славних козаків. Їх мужність та витривалість оспівується у піснях. Діди передавали свої знання онукам, а ті, в свою чергу, ставали героями нових легенд. Минає час і змінюється все навколо. Однак незмінним залишилось прагнення українців до самовдосконалення.
Підтвердженням цього став Всеукраїнський фестиваль «Козацькі розваги», що стартував цими вихідними на Хрещатику у м. Київ. Його організаторами традиційно виступає Міністерство молоді та спорту України, Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Федерація стронгмену України. Цьогоріч Рівненщину представляли знані не тільки в нашій області сучасні богатирі – Ігор Головко (Ihor Golovko) (начальник служби безпеки дорожнього руху Головного управління ДСНС України у Рівненській області, підполковник служби цивільного захисту) та Олег Шилюк (поліцейський роти №1 батальйону Управління патрульної поліції в Рівненській області, молодший лейтенант поліції).
Після видовищного параду учасників в національних костюмах та урочистостей з нагоди відкриття фестивалю, на всіх очікувала досить насичена програма. Задля перемоги сучасним козакам потрібно було продемонструвати всю свою силу духу, швидкість та наполегливість, спритність та мужність у п’яти не простих випробовуваннях. Перенесення на час снарядів, вагою 150 та навіть 400 кг, парна тяга трьохсот кілограмової платформи та кантування трьохсот двадцяти кілограмової покришки – етапи, які в запеклій конкуренції долали наші атлети.
І як підсумок – достойний результат! Друге місце на п’єдесталі перемоги та срібні медалі – це особлива честь, яку отримують лише найсильніші та найвитриваліші. Вітаємо наших козаків – Ігоря Головка та Олега Шилюка із черговим досягненням!!
Фотозвіт за посиланням http://strongman.org.ua/foto-zvit-kozatski-rozvagy-2019/…


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному