Головна » Новини » Срібні нагороди вибороли рівненські козаки

 
 

Срібні нагороди вибороли рівненські козаки

 

Анонс подій

  1. 14
    Лис

    1. Розминка від чемпіона

Фотогалерея

Історія України пронизана легендами про славних козаків. Їх мужність та витривалість оспівується у піснях. Діди передавали свої знання онукам, а ті, в свою чергу, ставали героями нових легенд. Минає час і змінюється все навколо. Однак незмінним залишилось прагнення українців до самовдосконалення.
Підтвердженням цього став Всеукраїнський фестиваль «Козацькі розваги», що стартував цими вихідними на Хрещатику у м. Київ. Його організаторами традиційно виступає Міністерство молоді та спорту України, Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Федерація стронгмену України. Цьогоріч Рівненщину представляли знані не тільки в нашій області сучасні богатирі – Ігор Головко (Ihor Golovko) (начальник служби безпеки дорожнього руху Головного управління ДСНС України у Рівненській області, підполковник служби цивільного захисту) та Олег Шилюк (поліцейський роти №1 батальйону Управління патрульної поліції в Рівненській області, молодший лейтенант поліції).
Після видовищного параду учасників в національних костюмах та урочистостей з нагоди відкриття фестивалю, на всіх очікувала досить насичена програма. Задля перемоги сучасним козакам потрібно було продемонструвати всю свою силу духу, швидкість та наполегливість, спритність та мужність у п’яти не простих випробовуваннях. Перенесення на час снарядів, вагою 150 та навіть 400 кг, парна тяга трьохсот кілограмової платформи та кантування трьохсот двадцяти кілограмової покришки – етапи, які в запеклій конкуренції долали наші атлети.
І як підсумок – достойний результат! Друге місце на п’єдесталі перемоги та срібні медалі – це особлива честь, яку отримують лише найсильніші та найвитриваліші. Вітаємо наших козаків – Ігоря Головка та Олега Шилюка із черговим досягненням!!
Фотозвіт за посиланням http://strongman.org.ua/foto-zvit-kozatski-rozvagy-2019/…


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному