Головна » Новини » Старт «Олімпійського літа» на Рівненщині

 
 

Старт «Олімпійського літа» на Рівненщині

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Вже традиційно, з травня по серпень для учнів, які відпочивають в пришкільних таборах та санаторно-оздоровчих комплексах проводяться фізкультурно-оздоровчі заходи під загальною назвою «Олімпійське літо».
Щороку його організацію та проведення здійснює комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області. Цього року «Олімпійське літо» розпочалось з пришкільного табору Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5.
Учасникам заходу організатори запропонували оновлену програму, що складалась з 5 командних естафет. Тож діти мали можливість продемонструвати свої навички володіння різноманітним спортивним інвентарем. Протягом всіх стартів учасники намагалися показати найкращий результат та вибороти бонусні бали влучними попаданнями в визначені цілі. В загальному підсумку, це дозволило майже всім колективам показати хороші результати. Але найсильнішими та найшвидшими все ж таки стала команда «Живчики». Друге та третє місця посіли юні спортсмени команд «Турбо» і «Олімпік».
Всі вони були відзначені дипломами та сувенірами від організаторів заходу.
На данном изображении может находиться: один или несколько человек, дерево, толпа, обувь и на улице
На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди занимаются спортом, люди стоят и на улице
На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди занимаются спортом, ребенок, трава, небо, дерево, на улице и природа
На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди занимаются спортом, дерево, трава, ребенок, небо, на улице и природа


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному