Головна » Новини » Стартував новий сезон #OlympicLab на Рівненщині.

 
 

Стартував новий сезон #OlympicLab на Рівненщині.

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Стартував новий сезон #OlympicLab на Рівненщині.

Бібліотеки в сучасному суспільстві не просто книгозбірні, а центри культурного та освітнього життя кожного населеного пункту. Це ще раз підтвердила Рівненська обласна бібліотека для молоді, яка стала місцем проведення проекту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab за напрямом “Чат з чемпіонами та лідерські навички”.

На зустріч з усіма зацікавленими жителями міста прийшла майстер спорту України з фристайлу, учасниця ХХІІ зимових Олімпійських ігор, чемпіонка України 2019 року Анастасія Новосад.

Голова Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Микола Петренчук представив титуловану гостю та розповів про вже традиційний проект НОК України. А далі Анастасія Новосад познайомила присутніх з новим для більшості з них видом спорту, розповіла про свій спортивний шлях, здобутки, плани, відповіла на численні запитання учасників зустрічі та спільно з організаторами провела олімпійську вікторину.

Крім того, Відділенням НОК України в Рівненській області для потреб бібліотеки урочисто було передано літературу на олімпійську тематику.

Завершився захід, який відбувався з нагоди Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру, участю всіх присутніх в фотосесії #WhiteCard (Біла картка), підняття якої символізує позитивну силу спорту і означає справедливе відношення та надання рівних можливостей усім, хто виявляє бажання долучитися до здорового способу життя, мир, нейтральність і зобов’язання діяти спільно заради кращого світу.


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному