Головна » Новини » Тренерка рівненської ДЮСШ № 5 – найкращий знавець з боротьби

 
 

Тренерка рівненської ДЮСШ № 5 – найкращий знавець з боротьби

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Тренерка рівненської ДЮСШ № 5 – найкращий знавець з боротьби

Завершився V тур інтелектуального конкурсу «Спортерудит». Цього разу для всіх бажаючих була запропонована олімпійська вікторина, темою якої стала «Боротьба».
Згідно правил, конкурсанти надсилали відповіді на сторінку «Спорт для всіх Рівненщини» у Фейсбуці.
Слід відмітити, що учасники конкурсу виявилися напрочуд ерудованими в питаннях боротьби. Адже двоє з них, Тетяна Яковець та Петро Нагорний, вперше за час провед…ення інтелектуального конкурсу «Спортерудит», надали всі правильні відповіді (55)!!! Проте, переможцем визначено Тетяну. Адже, відповідно до положення, якщо у двох і більше учасників буде однакова кількість правильних відповідей, перевага надається тому, хто надав відповідь раніше.
Отож, вітаємо з перемогою рівнянку, майстра спорту України з вільної боротьби, тренерку рівненської ДЮСШ № 5 Тетяну Яковець. На неї чекає приз – енциклопедія «Боротьба» від Відділення НОК України в Рівненській області. До речі, переможниця є активним учасником обласного спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона».
Наступний тур конкурсу «Спортерудит» стартує 20 травня, а його темою буде «Ребуси. Види спорту». Не втрачайте свій шанс – долучайтесь!


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному