Головна » Новини » У «Чайці» зустрічали «Олімпійське літо»

 
 

У «Чайці» зустрічали «Олімпійське літо»

 

Анонс подій

  1. 10
    Кві

    1. “Олімпійське лелеченя”

Фотогалерея

На календарі – середина серпня. Оздоровчі табори Рівненщини приймають останні в цьому сезоні заїзди. Під час літнього відпочинку в кожному з них діти завжди активно проводять своє дозвілля. Вони щодня багато часу знаходяться на свіжому повітрі, беруть участь у творчих та спортивних заходах. А допомагають їм у цьому не лише вихователі, а й працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Вже традиційно, протягом всіх літніх канікул, вони відвідують санаторно-оздоровчі заклади, де знайомлять відпочиваючих зі світом спорту та організовують для них різноманітні естафети і конкурси.
Цього разу «Олімпійське літо» завітало до дітей в Оздоровчий Комплекс “Чайка”, що в с. Хрінники, Демидівського району. Перед учасниками стояло завдання за найменший час і без порушень пройти випробовування як у командних естафетах, так і у п’яти індивідуальних конкурсах.
Протягом всіх стартів учасники спортивних активностей намагалися підтримувати та допомагати один одному, демонструючи всю свою вправність та злагодженість дій. Але найбільш успішними сьогодні стали: Катерина Ткач (конкурс «Гімнастичний»), Анатолій Гавриленко (конкурс «Скакалка»), Олександра Власюк (конкурс «Дартс») і Юрій Якимович (конкурси «Кільця» та «Теніс»). По завершенню змагань всім учасникам дісталися пам’ятні сувеніри від організаторів
На изображении может находиться: 5 человек, люди стоят, ребенок и на улице
На изображении может находиться: 1 человек, дерево и на улице
На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят, дерево, на улице и природа
На изображении может находиться: 2 человека, люди занимаются спортом, ребенок, на улице и природа

 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному