Головна » Новини » В Рівному відбулися змагання з плавання серед ветеранів

В Рівному відбулися змагання з плавання серед ветеранів

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Днями в рамках  відкритого літнього чемпіонату Рівненської області та відкритого літнього чемпіонату Рівненської області серед юніорів з плавання відбулися змагання з плавання спортивно-масового фестивалю ветеранів фізичної культури і спорту Рівненської області.

Захід був проведений з метою популяризації і подальшого розвитку плавання в Рівненській області, пропаганди фізичної культури, спорту і здорового способу життя, а також відбору найкращих спортсменів-ветеранів для їх подальшої участі в чемпіонаті України з плавання.

Організаторами змагань виступили управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації, Федерація плавання Рівненської області, комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я наслення «Спорт для  всіх» Рівненської обласної ради та Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

Цього разу змагання серед ветеранів проходили в чотирьох вікових категоріях: 35-44, 45-54, 55-64 та 65-74 роки, окремо для чоловіків і для жінок. В наймолодшій категорії серед чоловіків тріумфував Олександр Савчук. Серед спортсменів-ветеранів віком від 45 до 54 років найбільшу кількість нагород виборов Анатолій Пастушенко. Іван Давидюк виявився найкращим у віковій категорії 54-64 роки, а серед найстарших спортсменів-ветеранів впевнену перемогу в загальному заліку здобув Валерій Нестеренко.

Серед жінок у віковій категорії 35-44 роки найбільшу кількість золотих нагород здобула Олеся Осовська, а  серед спортсменок віком 45-54 роки найкращою стала Оксана Казимирська.

Переможці та призери в особистому заліку на кожній дистанції серед чоловіків та жінок у кожній віковій групі були нагороджені медалями та дипломами комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення«Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.