В Рівному відкривається клуб плавання «Ред Шарк»
В Рівному відкривається клуб плавання «Ред Шарк»
Офіційне відкриття клубу відбудеться 7 травня о 12:00 годині в басейні розважально-оздоровчого комплексу «Підкова»
Засновницею клубу є майстер спорту України з плавання, учасниця ХХІХ літніх Олімпійських Ігор в Пекіні (2008 р.), дворазова чемпіонка Європи з плавання – Катерина Дікіджі.
Заняття проходитимуть тричі на тиждень: у вівторок та четвер (18:40 та 19:40) і в суботу (12:00 та 13:00 година). 10 занять для дітей коштуватимуть 550 гривень, а індивідуальне заняття з тренером - 120 гривень.
За словами Катерини, жодних обмежень для охочих записатися в клуб не буде, для дорослих і дітей потрібна лиш довідка про стан здоров’я. А в літню пору вона разом зі своїми учнями планує виїжджати на відкриті водойми Рівненської області.

КЗ ОЦФЗН "Спорт для всіх" РОР
Мiнiстерство молоді та спорту України
Національний олімпійський комітет
Олімпійське лелечення
Коментарів немає
Залиште коментар першим.