Головна » Новини » Відбулася звітно-виборна Асамблея Відділення НОК України у Рівненській області

 
 

Відбулася звітно-виборна Асамблея Відділення НОК України у Рівненській області

 

Анонс подій

  1. 1
    Лип

    1. “Липень-серпень. Олімпійське літо”

Фотогалерея

28 грудня 2015 р. відбулась V звітно-виборна Асамблея Відділення НОК України у Рівненській області. В роботі Асамблеї взяло участь 29 делегатів старого складу та 44 – нового, з 18 федерацій олімпійських видів спорту, спортивних товариств та відомств, відділення Олімпійської Академії, спортсмени-олімпійці.
Після обговорення доповідей та відзначення кращих членів Відділення подяками НОК України та подарунками, відбулись вибори нового голови Відділення НОК України у Рівненській області. В результаті таємного голосування 39 з 41 голосів делегатів набрав Петренчук Микола Васильович, який уже вчетверте переобирається на цю посаду.
Першим заступником залишився голова ОО ФСТ «Колос» Соляр Анатолій Володимирович, заступником голови обрано директора Рівненського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-спеціалізована спортивна школа” №26 Рівненської міської ради Дзюбака Володимира Федоровича.
Було також вибрано виконком у складі 11 чоловік, ревізійну комісії та відповідального секретаря – Руду Юлію Володимирівну, яка і у попередньому скликанні обіймала цю посаду.
Асамблея прийняла нову редакцію Положення про Відділення та рішення щодо своїх основних завдань на 2016-2019 роки.


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному