Головна » Новини » Вперше Європейський тиждень спорту проведено у 2015 році.

 
 

Вперше Європейський тиждень спорту проведено у 2015 році.

 

Анонс подій

  1. 10
    Кві

    1. “Олімпійське лелеченя”

Фотогалерея

Нет описания фото.
Вперше Європейський тиждень спорту проведено у 2015 році. Україна отримала право на приєднання до однієї з основних ініціатив ЄС у сфері спорту – Європейського тижня спорту під егідою Європейської Комісії та увійшла до переліку країн, які організовуватимуть заходи з його нагоди у 2018 році.
Щороку кількість країн-учасниць збільшується. Якщо у 2017 році їх було – 32, то у 2019 році – 41. Заходи проходять з 23 вересня по 30 вересня.
Цього року Європейський тиждень спорту проводить різні активності з нагоди 5-річчя заснування такої ініціативи. З нагоди 5-тої річниці Європейського тижня спорту 12 серпня розпочався своєрідний флешмоб #5minChellenge
Його завдання передбачає виконання ваших улюблених активностей протягом 5 хвилин. Своє відео та світлини потрібно викладати з зазначеним хештегом. Після проведення Європейського тижня спорту буде підбито підсумки і авторів найкращих світлин та відео буде нагороджено призами, котрі підготували організатори.
Долучайтеся і будьте активними, хоча б 5 хвилин кожного дня. Участь можуть брати усі охочі, хто хоче долучити до свого виду спорту ще більше людей, хто підтримує здоровий спосіб життя та любить активне дозвілля.

 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному