Головна » Новини » Впізнай спортсмена!

 
 

Впізнай спортсмена!

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Наші спонсори

Впізнай спортсмена!
Завершився ІІ тур інтелектуального конкурсу «Спортерудит. Бліц». Цього разу організаторами, а це – комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради спільно з Відділенням НОК України в Рівненській області, було запропоновано поєднати фото відомих спортсменів та інвентар, що відповідає їх виду спорту. Приємно зазначити, що хоча відповідно до Положення про захід участь у ньому можуть брати лише жителі Рівненщини, вже не вперше до конкурсу долучаються і учасники з інших областей України.
Несподівано для організаторів завдання інтелектуального конкурсу виявилися не з простих! Лише три конкурсанта надали всі 23 правильні відповіді: Штундер Анастасія (м.Острог), Чернуха Олена (м.Суми) та Мурін Володимир (м.Рівне).
Використовуючи програму Random серед них і пройшло визначення переможця. Отож, ним цього тижня стає Володимир Мурін (м. Рівне). Вітаємо!!! А всіх запрошуємо до участі у наступному турі конкурсу «Спортерудит. Бліц», що відбудеться 16 липня. Не втрачайте свій шанс – долучайтесь! Розумним бути модно!!!

 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному