Головна » Новини » Визначено переможців завершального дев’ятого туру «Олімпійського літа» на Рівненщині!!!

 
 

Визначено переможців завершального дев’ятого туру «Олімпійського літа» на Рівненщині!!!

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Наші спонсори

Визначено переможців завершального дев’ятого туру «Олімпійського літа» на Рівненщині!!!
Завершився дев’ятий, крайній, тур Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Олімпійське літо» у Рівненській області.
Упродовж липня – серпня 2020 року, кожні вихідні, комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради спільно з Відділенням НОК України в Рівненській області пропонували усім бажаючим долучатися до спортивних активностей з цікавим та креативним змістом. Пропонували конкурси та естафети із використанням скакалок, гімнастичних обручів, футбольних та баскетбольних м’ячів; легкоатлетичних активностей; їзду на велосипедах, самокатах, скейтах, гіробордах, гіроскутерах, моноколесах, моноскутерах; гімнастику в домашніх умовах, на спеціально облаштованих майданчиках, вправи на вуличних тренажерах (брусах, перекладинах); пляжні розваги на воді з використанням спортивного інвентарю; пляжний волейбол, пляжний футбол, бадмінтон, фризбі; піші подорожі, подорожі на велосипедах, байдарках, катамаранах тощо.
Слід відзначити досить високу активність учасників, адже за дев’ять турів спортивних активностей у соцмережі «Фейсбук» було охоплено аудиторію понад 33 тисячі осіб.
Отож, за підсумками дев’ятого туру, перше місце здобув Володимир Хайчевський з міста Радивилів.
Друге місце посів Максим Федорук з Бугаївської ОТГ, https://www.facebook.com/100051470296516/videos/158951492497193/ а бронзова нагорода дісталася Олександрі Черній з міста Острог. https://www.facebook.com/100012307864588/videos/1051238511963068/
Всі вони будуть нагороджені дипломами, медалями, призами та сувенірами від організаторів заходу.
Також повідомляємо, що захід «Олімпійське літо. Суперфінал» у рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Олімпійське літо» у Рівненській області відбудеться у звичному форматі серед переможців та призерів дев’яти турів вищевказаного заходу у відповідній події «Олімпійське літо. Суперфінал» в соціальній мережі «Фейсбук, з 4 по 7 вересня 2020 року. До участі у суперфіналі запрошуємо наступних учасників:
м. Острог
Кінах Вероніка
Мазярчук Дмитро
Нестор Григор
Кравченко Володимир
Стецюк Соломія
Лозюк Федір
Черній Олександра
смт Володимирець
Бульботка Артем
Бугаївська ОТГ
Гула Катерина
Федорук Максим
Якимчук Олександр
Федорук Назар
м. Радивилів
Хайчевський Володимир
м. Рівне
Юхим Соня
Стежте за анонсами у нашій спільноті «Спорт для всіх Рівненщини» у соцмережі «Фейсбук».

 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному