Головна » Новини » Визначено учасників суперфіналу «Сімейні перегони. Рухова активність». 24.03.2019

 
 

Визначено учасників суперфіналу «Сімейні перегони. Рухова активність». 24.03.2019

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Визначено учасників суперфіналу «Сімейні перегони. Рухова активність». 24.03.2019

Цими днями в Рівненській ЗОШ №25 відбувся ІІІ тур 3 етапу обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Рухова активність». У змаганнях взяли участь як досвідчені сім’ї, котрі вже не перший рік беруть участь у змаганнях, так і нові учасники, котрі вперше вирішили спробувати свої сили в таких активностях.

 

 

Нинішній етап значно відрізнявся від всіх попередніх, тому досвідчені учасники не мали особливої переваги над новачками. Для всіх більшість завдань були новими і вимагали не тільки хорошої фізичної підготовки від кожного члена команди, а й злагоджених командних дій, влучності, володіння технікою ведення м’ячів, бо тільки так можна було претендувати на призові місця.

 

 

В результаті безкомпромісної боротьби ІІІ місце посіла команда сімей Грицюк та Кухарчук, ІІ місце – сім’ї Радзієвських та Цехмейструк. Перше місце та право участі у суперфіналі обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Рухова активність» здобула збірна команда сімей Пашковських та Заводовських з Корецького району.

 

 

Переможці змагань були нагороджені дипломами і медалями комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та традиційно отримали призи від відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

 


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному