Головна » Новини » Ювілей «Книги рекордів Гіннесса»

 
 

Ювілей «Книги рекордів Гіннесса»

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Ювілей «Книги рекордів Гіннесса»
спонукає продовжити «Спортивні рекорди Рівненщини»
А ви знали, що “Книга рекордів Гіннесса” (World Records of Guinness) має свій день народження? З 2005 року він відзначається 9 листопада. Саме тоді був проданий 100 мільйонний екземпляр видання і воно отримало статус “книги, захищеної авторським правом, яка найбільше продається в світі”. Вона поступилася лише Біблії, Корану та цитатнику Мао Цзедуна.
Цікава історія ідеї її виникнення. Книгу створив британський інженер і власник пивоварні Х’ю Бівер. У свій вільний час він часто з друзями ходив на полювання. Одного разу між чоловіками зав’язалася суперечка – який з диких птахів найшвидший. Чоловіки перечитали кілька різних довідників, але відповіді не знайшли. Тоді Бівер вирішив створити книгу, в якій будуть зібрані всі рекорди. Назвав він її на честь своєї пивоварні. Перша книга вийшла у 1955 році. З часом на її сторінки потрапили тисячі світових рекордів. Один з десяти розділів стосується спорту.
 Нагадаємо, що у період карантинних заходів комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради теж ініціював заходи по встановлення спортивних рекордів області. Зокрема, з стрибків через скакалку, підтягуванню на перекладині, балансуванні на велосипеді та ін. Звичайно, вони не увійшли до “Книга рекордів Гіннесса”, але для багатьох це було дієвим стимулом випробувати себе, порівняти свої досягнення з іншими учасниками та прагнути їх перевершити.
Так, найбільшу кількість «набивань» футбольного м’яча, 100 раз за 30 секунд, здійснив Ілля Трохимчук з Володимирецького району, найбільшу кількість стрибків через скакалку протягом такого ж часу здійснила Ольга Астаф’єва з м.Рівне – 105, Назар Кібиш з Володимирецького району став рекордсменом у конкурсі «Прес» – 66 піднімань тулуба за 1 хвилину. Загалом, сім турів конкурсу «Спортивні рекорди» охопили майже 30-ти тисячну аудиторію учасників та їх вболівальників.
Отож, враховуючи неабиякий інтерес учасників, 13 листопада 2020 року організатори оголошують продовження онлайн конкурсу «Спортивні рекорди Рівненщини». Окрім спортивних активностей, адреналіну та змагальної складової для всіх учасників, його переможці будуть відзначені нагородами від КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та Відділення НОК України в Рівненській області.
Слідкуйте за анонсами на сторінці

Спорт для всіх Рівненщини

та долучайтесь!


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному