Головна » Новини » Зараз спекотна пора не лише за температурними показниками…

 
 

Зараз спекотна пора не лише за температурними показниками…

 

Анонс подій

  1. 1
    Лип

    1. “Липень-серпень. Олімпійське літо”

Фотогалерея

Зараз спекотна пора не лише за температурними показниками, а й серед учасників заочних спортивних баталій. Цими днями аудиторія в близько 6 тисяч об’єдналась на сторінці Фейсбуку «Спорт для всіх Рівненщини» у події «Олімпійське літо»-4 тур

https://www.facebook.com/events/3118113601613707/

для участі та підтримки юних талантів – майбутніх футбольних зірок у їх спортивних батлах.

За умовами заходу, з 24 по 27 липня 2020 року всі бажаючі завантажували власне відео з демонстрацією рухових активностей з обов’язковим з використанням футбольного м’яча. А далі – справа за вболівальниками та їх вподобаннями!
Трійка лідерів до останньої хвилини гаряче виборювали перемогу. Отож, за підсумками проведення заходу перше місце здобув Максим Федорук з Бугаївської ОТГ. З відставанням буквально в один крок від нього – наймолодший, але вже активний учасник різних спортивних заходів «Спорту для всіх» Рівненщини Артем Бульботка з смт Володимирець. Він здобуває почесне друге місце. А бронзова нагорода дісталася Нестору Григору з традиційно спортивного міста Острог.
Всі вони отримають нагороди організаторів – комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області. Вітаємо всіх учасників!!!!
А всіх шанувальників легкої атлетики запрошуємо до участі у 5 турі «Олімпійського літа» на Рівненщині

 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному