Головна » Новини » Здоровим бути – модно і весело! 06.04.2019

 
 

Здоровим бути – модно і весело! 06.04.2019

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Здоровим бути – модно і весело! 06.04.2019

7 квітня світове співтовариство відзначає Всесвітній день здоров’я. Ідея його відзначення виникла ще в середині минулого століття та приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я.

 

 

Цьогоріч ініціатором акції, що відбувалась на майдані Незалежності у Рівному в рамках Тижня громадського здоров’я, став комунальний заклад «Обласний центр громадського здоров’я» Рівненської обласної ради. Вже традиційно «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» приєднався до проведення цих заходів.

 

 

Оскільки основним завданням свята була  пропаганда здорового способу життя, то всі бажаючі долучались до активних конкурсів та естафет, які організували їм працівники закладу. Взяти участь могли всі бажаючі, незалежно від віку та фізичної підготовки.

 

 

Змагання видалися захоплюючими і веселими, як для учасників, так і для вболівальників. На святі переможених не було, тому, що всі отримали емоційний заряд бадьорості, піднесеного настрою,спортивного азарту і сувеніри від Відділення НОК України в Рівненській області.


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному