Головна » Новини » Змагання спортсменів-ветеранів

 
 

Змагання спортсменів-ветеранів

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Нещодавно у плавальному басейні СДЮСШОР №2 міста Рівне відбулись змагання з плавання спортивно-масового фестивалю ветеранів фізичної культури і спорту Рівненської області.Організацію та проведення такого заходу забезпечують управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації, комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, Рівненська Федерація плавання та Асоціація ветеранів фізичної культури і спорту Рівненської області за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області.

Змагання традиційно проводяться для популяризації і подальшого розвитку плавання, зміцнення здоров’я ветеранів та формування збірної команди Рівненської області для участі в VIIІ літніх Всеукраїнських іграх ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки, що відбуваються раз на два роки та збирають ветеранів спорту з усієї України.

Цьогоріч на плавальних доріжках випробовували свої сили на різних дистанціях 17 рівненських спортсменів, чоловіки та жінки від 25 років. Найстаршою учасницею стала Наталія Ануфрієва (1939 р.н., вікова група 80+), що здобула перемогу на дистанції 50 м вільний стиль. А серед чоловіків – Валерій Нестеренко (1945 р.н., вікова група 70-74 років), який виборов першість на дистанціях 50 м вільний стиль та 50 м на спині.

Вітаємо плавців-ветеранів та бажаємо й надалі перемог!


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному