Головна » Новини » Змагання ветеранів-важкоатлетів Рівненщини

 
 

Змагання ветеранів-важкоатлетів Рівненщини

 

Анонс подій

  1. 1
    Лип

    1. “Липень-серпень. Олімпійське літо”

Фотогалерея

 Цими днями у Костополі, в рамках чемпіонату Рівненської області з важкої атлетики, відбулись змагання ветеранів. Їх організували і провели управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, обласна федерація важкої атлетики, комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області.

Подібні заходи на Рівненщині проводяться регулярно і мають на меті підвищення спортивної майстерності учасників, виявлення найсильніших з них для формування збірної команди області, а також подальший розвиток і популяризацію важкої атлетики в регіоні. Окрім того, такі заходи мають надзвичайно сильний мотиваційний вплив для кожного з учасників.
Найкращі результати у своїх вікових групах показали: Володимир Сударіков (м.Березне), Яніна Желєзна (Дубровицький район),Оксана Корж, Ігор Морозов, Сергій Манько, Анатолій Шолодько, Олександр Сміленець, Валерій Шишкін та Анатолій Пастушенко (всі з Рівного).
На изображении может находиться: 9 человек
На изображении может находиться: 3 человека, люди на сцене, люди стоят, обувь и баскетбольная площадка
На изображении может находиться: 2 человека, обувь
На изображении может находиться: 2 человека, обувь

 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному